imgae

מסאז'ים שכולם חייבים לנסות

'.$article['title'].'

מסאז', או בעברית עיסוי, הוא טכניקה עתיקה של השפעה על גוף האדם באמצעות לחץ. הלחץ מופעל בדרך-כלל על-ידי המטפל על מנת לשפר את בריאותו של המטופל, לשחרר שרירים תפוסים ולהוריד לחץ נפשי. מסאז' נוכח ברפואה הסינית העתיקה עוד לפני 4000 שנים, ומאז התפשט לעולם כולו. ישנם סוגים רבים של טכניקות מסאז' שמגיעות מסביב לעולם.

עיסוי שבדי קלאסי

במסאז' מסוג זה משתמשים במגעים ארוכים וזורמים על הגוף. הוא נועד להוריד כאב ולחצי מפרקים, להגביר את שטף הדם ללב, להוציא חומרים מיותרים מרקמות הגוף, ולשחרר לחצים נפשיים וגופניים. עיסוי שבדי נהיה פופולרי ביותר בכל העולם, בעיקר בזכות האפקטיביות שלו, והתחושה הנהדרת שהוא מותיר אחריו.

עיסוי ארומתרפיה

עיסוי מסוג זה כולל שימוש בשמנים מזינים מן הצומח, שאותם מעסים לתוך העור לשם שיפור האפקטים המרגיעים והמבריאים של הטיפול. לשמנים יש השפעה חזקה על מצב רוחו של המטופל על-ידי השפעה על התאים האחראיים על רגשות וזכרון במוח. סוג זה של עיסוי הוא מצוין לשיפור מצבים של לחץ נפשי, ושיפור בעיות הקשורות למצבי הרוח של האדם.

עיסוי באבנים חמות

זהו עיסוי ייחודי, שבו משתמשים באבנים מחוממות מיוחדות. האבנים שבהן משתמשים הן בדרך כלל חלוקי נחל, הידועות ביכולתן לספוג חום ולשמור עליו, והחום שלהן גם מרגיע וגם משחרר שרירים לחוצים. חום האבנים גורם לשרירים להשתחרר הרבה יותר מהר, וביתר אפקטיביות. בדרך כלל המטפל משלב את העיסוי הזה ביחד עם העיסוי השבדי הקלאסי, על מנת לספק את חווית המסאז' האולטימטיבית.

עיסוי רקמות עמוק

זהו עיסוי שנועד לשחרר לחצים חמורים בשרירים. כפי ששמו מעיד, עיסוי רקמות עמוק מתרכז על הרקמות העמוקות יותר של השרירים, מתחת לשכבות העליונות של הרקמות. העיסוי בדרך כלל משלב טכניקות של העיסוי השבדי הקלאסי, מלבד שהלחצים המופעלים יהיו חזקים וממוקדים יותר, על מנת להגיע לרקמות העמוקות ולהתמקד במקומות הבעייתיים של המטופל. עיסוי רקמות עמוק הוא עיסוי נהדר לשחרור לחצים כרוניים בשרירים, וטיפול ממוקד בבעיות שרירים.

עיסוי רפלקסולוגיה

רפלקסולוגיה היא טיפול אלטרנטיבי, המבוסס על הרעיון שחלקים מסויימים בגוף מקושרים לחלקים אחרים. לפי הרפלקסולוגיה, לחיצה על נקודות מסויימות יכולה להקל על בעיות בחלקי גוף הקשורים לאותן נקודות. על מנת לדעת את אזור הטיפול, מטפלים משתמשים ב"מפות גוף" שמראות על חיבורים בין נקודות בגוף. המטופל מתאר את הבעיה שברצונו לטפל, והמטפל מקשר אותה לנקודות הנכונות שעליהן יש ללחוץ. לאחר מכן, המטפל מעסה את הנקודות בדרך הנכונה על מנת לטפל בבעיה שהמטופל תיאר לו. טיפולי רפלקסולוגיה הראו תוצאות מדהימות בטיפול במיגרנות, בעיות עיכול ומחזור דם, בעיות סינוס ועוד.

עיסוי לומי לומי

עיסוי זה הוא עיסוי מסורתי מהוואי, שנועד להביא רוגע גופני ונפשי. הפילוסופיה של אנשי הוואי היא שהגוף ונפש מקושרים ישירות, ותלויים זה בזה, ועל מנת לשמור על בריאות מלאה, יש לשמור על הגוף והנפש מאוזנים בהרמוניה. העיסוי הזה נועד לגרום לאנרגיה לזרום מן הלב אל שאר חלקי הגוף, ולעודד זרימת דם בחזרה אל הלב, באמצעות טכניקות נשימה ומגעים אינטואיטיביים וקצביים. לומי לומי הוא מסע להרגעת הגוף והנפש, המומלץ בחום לכל מי שברצונו לשמור על בריאות טובה.

מתחם עין גדי Sea of Spa מציע למבקריו את טיפולי המסאז' המרהיבים ביותר

המסאז'יסטים בחמי עין גדי מתמחים בטכניקות רבות של מסאז', כולל הטכניקות שתוארו לעיל, הוכיחו את עצמם כמקצוענים בתחום, ומבטיחים לכם את הטיפול הטוב ביותר.


אודות חמי עין גדי Sea Of Spa - מרחצאות גופרית עין גדי

במתחם חמי עין גדי Sea Of Spa מחכה לכם חוויה הוליסטית של טבע, גוף ונפש: שתי בריכות של מים תרמו מינרליים חמים, מרכז טיפולים ובו שפע טיפולים מפנקים, ביניהם פילינג ממלח ים המלח, חבישות בוץ שחור ועוד. בנוסף: בריכת מים מתוקים (בקיץ), חוף ים מסודר ונוח, חנות קוסמטיקה גדולה המציעה ממיטב מוצרי הקוסמטיקה מים המלח ומסעדה ביתית.

זמני קיץ

שעות פתיחת המתחם:


כל המתחמים: 8:30-16:30
מתחם החוף: 8:30-16:00
image
image
image